A A A

o nas

 

 

 

Firma KOKAR powstała w 1987 roku, jednak jej początki sięgają o wiele dalej wstecz. Związane są z pierwszymi krokami  w termice aut założyciela firmy Karola Kohlbrennera.


Jak wspomina Karol Kohlbrenner, z tematem układów termicznych  zetknął się już w latach 60-tych, podczas praktyk zawodowych w szkole. Jako nastoletni wówczas chłopak, po raz pierwszy w życiu zgłębił wiedzę i praktykę w dziedzinie naprawy chłodnic. Kilka lat później, będac pracownikiem technicznym, dorobił pierwszą w życiu chłodnicę do Syreny.Później było już „z górki”. Karol Kohlbrenner dorabiał kolejne chłodnice, a pasja jaką rozwijał i doświadczenie jakie zdobył pozwoliły rozpoczać samodzielną działalność. Dziś, po dwudziestu latach, firma KOKAR dorobiła się opinii jednej z najbardziej profesjonalnych w tej dziedzinie. Choć  ten typ usług motoryzacyjnych stał się dziś popularny, niewiele warsztatów może pochwalić się opinią tak dokładnego i precyzyjnie wykonanego rzemiosła. Firma KOKAR jest dziś dobrze prosperującym  i uznanym serwisem termicznym. Zatrudnia osiem osób, kieruje nią p.Karol a wszyscy pracownicy to wysoko wyspecjalizowany  personel.

W ciągu naszej – ponad dwudziestoletniej działalności zyskaliśmy doświadczenie oraz kontakty z większością europejskich  firm. Owocem kooperacji z liderami na rynku produkcji elementów układów termicznych jest fakt, iż jesteśmy autoryzowanym warsztatem i posiadamy międzynarodowe certyfikaty solidności i fachowości.

Dzięki udziałowi naszych przedstawicieli  na międzynarodowych targach  i szkoleniach teoretyczno – praktycznych  zyskujemy  licznych współpracowników i ciągle się rozwijamy z myślą o Państwa potrzebach i wymaganiach. Firma od początku swojego istnienia zrzeszona jest w miejscowej filii Cechu Rzemiosł Różnych. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie czynią z nas profesjonalistów. Są gwarancją  dla naszych Klientów. Liczą się dla nas nawet najmniejsze detale. Nasza praca to rzemiosło. Stanowi bazę dla osiągnięcia doskonałości w każdym szczególe naszych produktów.